Ania i Łukasz - plener

Dzień plenerowych zdjęć Ani i Łukasza był jednym z najgorętszych dni tego lata. Przez wiele godzin temperatura w cieniu utrzymywała się powyżej 34 st. C. Pomimo tak ekstremalnych warunków młoda para aktywnie uczestniczyła w kolejnych scenach tej kilkugodzinnej sesji wykazując się nie tylko dobrą kondycją, ale też i aktorskimi talentami.

Ania i Łukasz - plenerAnia i Łukasz - plenerAnia i Łukasz - plenerAnia i Łukasz - plenerAnia i Łukasz - plenerAnia i Łukasz - plenerAnia i Łukasz - plenerAnia i Łukasz - plenerAnia i Łukasz - plenerAnia i Łukasz - plenerAnia i Łukasz - plenerAnia i Łukasz - plenerAnia&Lukasz-plener-0874LAnia&Lukasz-plener-0876Więcej zdjęć z tej sesji w moim ślubnym portfolio. Serdecznie zapraszam 🙂

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij