Czy byliście kiedyś na takim pokazie? Jeśli tak, to wiecie, jakie emocje towarzyszą występom, podczas których pod ocenę nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości wystawiane są talenty i umiejętności adeptów sztuki baletowej zdobyte podczas kolejnego roku wytężonej pracy, setek godzin żmudnych ćwiczeń opłaconych zmęczeniem, bólem i wieloma wyrzeczeniami. A jeśli nie mieliście dotąd takiej okazji, to mam nadzieję, że  prezentowane tutaj zdjęcia choć trochę przybliżą atmosferę występów, jakie miały miejsce 16 czerwca na scenie warszawskiej Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej przy ul. Moliera 4/6 w W-wie, podczas finałowego pokazu baletu klasycznego i tańca musicalowego grup dziecięcych STUDIA TANECZNO-AKTORSKIEGO Hanny Kamińskiej.

Wszystkie zdjęcia zrobiłem z jednego miejsca na widowni.

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij