Warszawa, 10 lutego 2012 – poligon Wojskowej Akademii Technicznej. Uczestnicy Półmaratonu Komandosa przyodziani w obowiązujące w tym biegu mundury polowe. Na dokładkę plecak z regulaminowym obciążeniem minimum 10 kg. Przed zawodnikami do pokonania trasa na dystansie ponad 20 kilometrów po krętych i oblodzonych leśnych ścieżkach. Trudność zadania potęguje kilkunastostopniowy mróz.  Poniżej prezentuję wybór zdjęć z fotoreportażu opublikowanego w GALERII ENTRE.PL Teamu.

 

Całość materiału zdjęciowego z Biegu Komandosa w GALERII ENTRE.PL Team. Osoby zainteresowane tematyką serdecznie zapraszam 🙂

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij