Punkt odżywczy, to miejsce w którym strudzony wyczerpującym biegiem maratończyk  może choć po części uzupełnić  nadwątlone w organizmie zapasy płynów i węglowodanów, złapać oddech. Na trasie 33 Maratonu Warszawskiego punktów takich było 15, rozlokowanych co kilka kilometrów wzdłuż trasy. W niektórych serwowano tylko wodę, w innych również banany. Obsługa, to w przeważającej większości młodzi wolontariusze, umilający sobie  chwile oczekiwania na kolejnych biegaczy wzajemnymi psotami.

 

 

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij