Uroczyste otwarcie wystawy „Sportowe Metamorfozy” miało miejsce 12 stycznia 2012 roku w sali wystawienniczej Służewieckiego Domu Kultury. Na wernisaż przybyli licznie miłośnicy fotografii, a wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli ZPAF i Urzędu Dzielnicy. W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować Komisarzowi wystawy p. Wandzie Hansen (na zdjęciu powyżej) za pomysł, realizację i doprowadzenie uczestników projektu do szczęśliwego finału.

Poniżej prezentuję kilka wybranych kadrów uchwyconych podczas ostatnich przygotowań do wernisażu, jak i samej gali, a także kopie moich autorskich fotografii eksponowanych w ramach tejże wystawy.

Zainteresowane osoby zapraszam do obejrzenia pełnego wyboru zdjęć z wernisażu dostępnych w Galerii Sztuki Kadru.

Poniżej moje autorskie fotografie prezentowane na wystawie fotograficznej „sportowe metamorfozy”

 

Etykiety (tagi) :
 

2 Responses to Sportowe metamorfozy – wernisaż

  1. Wysoki Niski pisze:

    Pozwoliłem sobie podlinkować ten wpis na moim fejsbukowym fanpejdżu: http://www.facebook.com/wysokiniski 🙂
    Dzięki za foto z wytrzeszczem, dobre jest! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij