Warszawa, 19 stycznia 2017 r. Święto Chrztu Pańskiego w prawosławnej parafii pw. św. Hagii Sofii w Warszawie. Chrzest wody w Jeziorku Czerniakowskim.

19 stycznia, w dniu Święta Chrztu Pańskiego, w prawosławnej parafii pw. św. Hagii Sofii w Warszawie, ceremonia poświęcenia wody połączona z rytualną kąpielą wiernych w przeręblu o kształcie krzyża miała miejsce już po raz drugi z rzędu i podobnie jak rok wcześniej na miejsce wydarzenia wybrano zamarznięta taflę Jeziorka Czerniakowskiego. 

Większy wybór zdjęć, w tym zdjęcia z poświęcenia wody w 2016 r udostępniam w galerii: http://sztukakadru.pl/galerie/swieto-chrztu-panskiego/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij