INFORMACJA PRASOWA

Piłkarski Łącznik
23 sierpnia 2012

Andrzej Chomczyk już dawno dał się poznać jako mistrz fotografii sportowej. Na poprzednich wystawach mogliśmy podziwiać sportowców w akcji, ich zmagania w drodze do zwycięstwa. Tym razem autor pokazał drugą stronę sportowego widowiska– emocje publiczności. Świat pasji, uniesień i zaangażowania, pełen symboli i kolorów, twarzy pomalowanych w barwy narodowe reprezentacji zobaczyliśmy na wystawie zatytułowanej: „Strefa Kibica 2012”. Jej otwarcie miało miejsce we wtorek 21 sierpnia, w Galerii Łącznik, mieszczącej się w Urzędzie Dzielnicy Mokotów przy ul. Rakowieckiej 25/27.

W uroczystości udział wzięły władze dzielnicy z burmistrzem Mokotowa Bogdanem Olesińskim na czele oraz radni Dzielnicy Mokotów i zaproszeni goście. Na ekspozycji zostało zaprezentowanych kilkanaście spośród ponad tysiąca zdjęć autora, które powstały w Warszawie podczas piłkarskich mistrzostw Europy– Euro 2012.
[…]

Mamy nadzieję, że tak jak kibice czują się silniejsi zwycięstwem swoich drużyn, tak widzowie tej wystawy będą mogli zasmakować wrażeń, poczuć siłę wspólnoty i radość dzielenia się przeżyciami, stać się jeszcze raz uczestnikami tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia.

Wystawę, przygotowaną przez Służewski Dom Kultury, można oglądać do września w Galerii Łącznik.

Tekst: Wanda Hansen

Całość materiału na stronie Urzędu Dzielnicy Warszawa Mokotów: http://www.mokotow.waw.pl/page/index.php?str=542&id=1485&imgOffset=9

Fotografie – Jacek Dzierżanowski

Fotografia – Piotr Siliniewicz

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij