Parę tygodni temu przemierzałem południowo-wschodnie regiony Polski w poszukiwaniu ciekawych kadrów do katalogu promującego Lubelszczyznę wydawanego przez Urząd Marszałkowski. Moje zaskoczenie nie miało granic, gdy przy trasie ze Zwierzyńca do Biłgoraju natrafiłem w miejscowości Wywłoczka na hodowlę wielu egzotycznych zwierząt. Zatrzymałem się na parkingu Zajazdu Gajówka zachęcony malowniczym widokiem pasącego się w pobliżu zabudowań stada strusi. Wychodząc z samochodu nie przypuszczałem jednak, że rozległe gospodarstwo kryje nie tylko ptaszyska rodem z Antypodów, ale również bawoły, zebry, antylopy, konie, dziki, sarny i wiele innych gatunków zwierząt. Sympatyczni gospodarze oprowadzili mnie po terenie, wpuścili do zagród i na wybiegi, a to pozwoliło mi na bliskie podejście do zwierząt. Emocji było sporo, bo i bawole rogi i świdrujące spojrzenia strusi nerwowo grzebiących potężnymi pazurami w ziemi przyprawiały o lekki dreszczyk grozy.

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij