Dzień dobry Kochani 👨‍🍳
dziś w roli dodatku, nie tylko do mięsnych dań, proponuję made in Moonsfera słodko kwaśną jabłkową musztardę 🥣 z wonną ziołową 🌿nutą i odrobiną pikanterii.

Apple mustard.

Dobrego dnia 😎💓

#applemustard #mustard #musztarda #moonsfera #jarekuściński #sztukakadru #foodstyling #foodporn #instalunch #instafood #foodies #cooking #foodphotography #foodlover #foodbloger #foodiegram #foodgasm #instadaily #instalike #lunchtime #lunch #yummy

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij