W Lublinie, w dniach 28 lipca – 5 sierpnia 2012 r. miała miejsce Europejska Konwencja Żonglerska. Niezwykle interesujące, zrobione z dużym rozmachem wydarzenie artystyczne przyciągnęło do grodu inspiracji twórczej setki, jeśli nie tysiące czynnych i biernych miłośników sztuki kuglarskiej. Będąc w tym czasie w Lublinie nie mogłem odmówić sobie przyjemności przyjrzenia się z bliska popisom żonglerów.  To co zobaczyłem i sfotografowałem opiszę w kolejnym poście, do przeczytania którego już teraz zapraszam.

 

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij