Biegi długodystansowe, w tym bieg maratoński należą do dyscyplin wytrzymałościowych. Wymagają solidnego przygotowania, wiedzy, setek godzin i tysięcy wybieganych podczas treningów kilometrów, a także wielu innych równie ważkich działań, które łącznie sprawiają, iż stając w bramie startowej maratonu jest się w pełni świadom czekających na trasie trudów i niespodzianek. Taki bagaż doświadczeń daje niemal stuprocentową gwarancję dotarcia na własnych nogach nie tylko do mety, ale i dalej, po odbiór medalu, czy depozytu.

Bywa jednak, że nieprzewidziane okoliczności, chwilowa niedyspozycja, kontuzja, czy błąd w oszacowaniu tempa mogą zniweczyć najbardziej precyzyjny plan, a bieg zakończyć w najlepszym razie tak , ja to widać na prezentowanych tu zdjęciach.

Zdjęcia pochodzą z fotoreportażu prezentującego przebieg 33 Maratonu Warszawskiego. Całość dostępna jest w klubowej Galerii ENTRE.PL Teamu. Serdecznie zapraszam 🙂

 

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij