Sala Siedmiokolumnowa  na Zamku Krzyżackim – Malbork, 28 września 2011. O podniebienia przybyłych tego dnia na uroczystą kolację gości zadbał legendarny Szef kuchni, pan Bogdan Gałązka, a nad całością perfekcyjnej obsługi czuwał menadżer restauracji Gothic Cafe, pani Ewa Uzarewicz. Atmosferę z czasów wielkich mistrzów krzyżackiego zakonu potęgował koncert zespołu muzyki dawnej. Więcej zdjęć, również w kolorze w Galerii Gothic Cafe . Zapraszam 🙂

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij