Kochani👨‍🍳, co powiecie na ten prosty w wykonaniu, aromatyczny i bajeczny🧚‍♀️ wizualnie koktajl 🍹🍹🍹z ogórecznikiem i z grillowanymi krewetkami🍤🍤🍤? Wystarczy odpowiednio połączyć ze sobą pędy ogórecznika🌿🌿🌿, kawałek świeżego ogórka🥒, grillowane krewetki🍤🍤🍤, pieczoną paprykę, truskawki🍓🍓🍓, Martini🍸 (extra dry lub inny wytrawny wermut). Szczypta soli i pieprzu do smaku, a do przybrania nasiona czarnuszki i kwiaty ogórecznika🌼. Pełny przepis w książce „Zdrowie w smaku”📗.
Dobrego dnia 😍

#moonsfera #jarekuściński #healty #desserts #deser #pyszne #breakfast #healthyfood #delicious #zdrowenapoje #zdroweodżywianie #yummy #drink #vinaigrette #saladlover #instafood #foodlover #foodbloger #sztukakadru #krewetki #shrimp #martini #martinidry @wermut #vermouth #koktajl #cocktail #party

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij