Dzień dobry Kochani👨‍🍳, pobyt w Hotelu Loft 1898🏨 przeszedł już do sfery miłych wspomnień 😍, a ja, póki jeszcze czas, biorę się za produkcję jesiennych przetworów. Dziś na fajerkach dżem z cebuli. Spytacie może, z czym dżem z cebuli serwować ❓❓❓ Już odpowiadam, dżem z cebuli serwujemy ze śledziem.🐟🐟🐟 Dzisiejsza kulinarna inspiracja pochodzi z bogatej kolekcji przepisów 📋 Państwa Grażyny i Jarosława Uścińskich. Palce lizać.

Udanego tygodnia 🌞🌞🌞

#moonsfera #jarekuściński #healty #pyszne #breakfast #healthyfood #delicious #zdroweodżywianie #yummy #vinaigrette #saladlover #instafood #foodlover #foodbloger #sztukakadru #krewetki #party #śledź #herring #sałatkaśledziowa #herringsalad #dżem #jam #dżemzcebuli #jamfromonions #onions

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij