Nitro Circus Live

Szacunek dla uczestników Nitro Circus Live i ich akrobatycznych popisów, jednak oprawa imprezy, to już nie moja bajka. Nie przepadam za imprezami masowymi, choć z reguły w roli fotografa na takich dobrze się czuję. W tym jednak przypadku napierającego i agresywnego tłumu przed wejściem nie było, ale obrazki jak z przed meczu Kolejorza z Wisłą Kraków to i owszem. Bramki i obmacywanie przez ochroniarzy wszystkich bez wyjątku wchodzących na stadion widzów, ściąganiem im czapek, zaglądanie do toreb i plecaków na wstępie. Zakaz robienie zdjęć z trybun sprzętem innym niż komórka lub prosta małpiatka, to już małe piwo, choć piwo akurat można było w trakcie imprezy i kupić i na trybunach wypić. Kolejne ewolucje odbywały się przy wrzaskach konferansjera, który w ten dość prymitywny sposób starał się podgrzewać stygnącą chwilami atmosferę widowni.

Stadion opuściłem po przerwie w „spektaklu”, bo ileż razy w kółko można oglądać te same ewolucje i to przy  pseudo „Owsiakowej” krzykliwej konferansjerce. Może gdybym jeszcze mógł robić zdjęcia… Zdjęć jednak nie mam, poza kilkoma zrobionymi z dużej odległości i ukrycia przed sforą żółtych kamizelek, które na zlecenie Organizatora wyłapywały delikwentów burzących zaplanowany porządek rzeczy. Zdjęć nie ma, za to minus dla Organizatora jest i to co najmniej tak duży jak rampa, z której skakali ekwilibryści.

Nitro Circus Live

Nitro Circus Live

Nitro Circus Live

Nitro Circus Live

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij