Dzień dobry Kochani 🌞, czy ktoś z Was ma ochotę na kota❔🐱 Jeśli tak, to zachęcam do adopcji kotów w otwartej niedawno filii Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Na paluchu”🐕🐈🐅, punkcie adopcyjnym bezdomnych kotów „Ochota na Kota” 🐈🐈🐈przy ul. Grójeckiej 79 w Warszawie. Czekają tu na Was wspaniałe zwierzęta🐩, a profesjonalny i miły personel👩‍🏭 udzieli Wam odpowiedzi na wszelkie Wasze pytania i wątpliwości.
Na zdjęciu portret kota z „Ochoty na Kota”🐱 czekającego z utęsknieniem na swojego nowego opiekuna. 👨‍👩‍👧 Dobrego dnia🤗

#homelessanimals #bezdomnezwierzęta #schroniskonapaluchu #napaluchu #kociesprawy #adopcjazwierząt #koty #cats #animals #catsofinstagram #instacat #kotek #catlover #lovemycat

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij