Dzień dobry Kochani, wybrałem się wczoraj, korzystając z pięknej jesiennej pogody , na dłuższy spacer podczas którego natrafiłem na urodziwą rajską jabłoń mieniącą się w promieniach jesiennego słońca czerwono-złocistym blaskiem rajskich jabłuszek. Rajskie owoce zawsze przywołują w moich myślach wspomnienia lat młodości i obraz podobnych jabłonek rosnących przed budynkiem mojego LO. Czasy się zmieniaj, a rajskie jabłuszka rosną nadal, jak za dawnych lat. 
A do czego można wykorzystać owoce rajskiej jabłoni PP. Grażyna i Jarosław Uściński proponują w swojej książce wykorzystać jabłuszka do dekoracji potraw, np. jabłkowo-chrzanowego chutneya.  
Dobrego dnia 

#moonsfera #jarekuściński #healty #pyszne #breakfast #healthyfood #delicious #zdroweodżywianie #yummy

#vinaigrette #saladlover #instafood #foodlover #foodbloger #sztukakadru #party#dressing #chutney

#chrzan #horseradish

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij