III Bieg Flagi

Dla wielu z nas, pierwszy, zwykle przedłużony, majowy weekend, nie kojarzy się wyłącznie z piwnym grillem na działce, a coraz częściej z aktywnym wypoczynkiem podczas licznie w tych dniach organizowanych plenerowych imprez sportowych. Wybór jest duży, każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Osobiście zachęcam do udziału w III Biegu Flagi organizowanym po raz kolejny przez Sztukę Kadru wespół z Dzielnicą Żoliborz, KS ENTRE.PL Team i liczną rzeszą zaprzyjaźnionych wolontariuszy na terenach Cytadeli Warszawskiej i przyległych jej ulic. Jest to jedna z nielicznych okazji w roku, gdy każdy cywil będzie mógł bez przeszkód dostać się do zmilitaryzowanej części Cytadeli, a biegacze dodatkowo współzawodniczyć na niedostępnych na co dzień wojskowych duktach.

Flagowy piknik z uwagi na okoliczność Święta Flagi, podobnie jak w latach ubiegłych, i tym razem będzie mieć patriotyczną oprawę. Wśród atrakcji przewidziano m.in. występy solistów, konkursy i zabawy dla dzieci, wystawy fotograficzne, wystawę starej broni odprzodowej, zawody strzeleckie i pokazy grup rekonstrukcyjnych.  Poza biegiem głównym na 10 km odbędą się zawody nordic walking na dystansie 3,3 km i bieg dla dzieci.

Na liście startowej biegu głównego na 10 km pozostały już ostatnie wolne miejsca. Zainteresowanych startem zapraszamy zatem czym prędzej na stronę biegu: www.biegflagi.pl na której dostępne są wszelkie niezbędne informacje oraz link do zapisów na bieg.

Do zobaczenia na Cytadeli!

Aby przybliżyć nieco atmosferę pikniku publikuję poniżej kilka zdjęć z ubiegłorocznej edycji Biegu Flagi. Pełne fotoreportaże z dotychczasowych Biegów Flagi znajdziecie w galerii: http://www.biegflagi.pl/?page_id=26 

 

 

II Bieg Flagi

II Bieg Flagi

II Bieg Flagi

II Bieg Flagi

II Bieg Flagi

II Bieg Flagi

II Bieg Flagi

II Bieg Flagi

II Bieg Flagi

II Bieg Flagi

II Bieg Flagi

II Bieg Flagi

II Bieg Flagi

II Bieg Flagi

II Bieg Flagi

II Bieg Flagi

II Bieg Flagi

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij