Spacerkiem po Wilnie

Mój aparat zarejestrował ostatnio obrazy z trzech dni pieszych wycieczek po Wilnie, celem których były głównie zaułki  wileńskiego Senamestis (Stare Miasto). W kolejnych postach opiszę szerzej wspaniałą atmosferę tego, jakże bliskiego Polakom miejsca, a tymczasem publikuję pierwsze dwa kadry, zdjęcia w których dostrzec można charakterystyczną dla tego miasta symbiozę awangardowego ducha młodego pokolenia Wileńczyków  z duchem minionych epok głęboko zakorzenionym w murach zabytkowych kamienic, świątyń i pozostałościach warownych murów otaczających starodawny wileński gród.

Powitanie

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij