Dramatyczny przebieg finałowego biegu na 100 m Mistrzostw Świata w Daegu za pewnością na długo zapadnie w pamięci fanów lekkiej atletyki. Emocje wywołane niespodziewaną dyskwalifikacją faworyta, Jamajczyka Usaina Bolta i po chwili zdecydowanym zwycięstwem jego rodaka Yohana Blake’a malowały się wyraźnie na twarzach grupy kibiców z Jamajki, z którymi miałem okazję śledzić przebieg zdarzeń na ekranie telewizora w letnim barze na plaży Wilanów.

Aż chciało się zakrzyknąć: Umarł król, niech żyje król!

 

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij