W dniach 25-26 lutego 2012 roku miłośnicy Judo mieli swoje święto w Ursynowskiej Hali Arena, gdzie  rozegrane zostały zawody Pucharu Świata Kobiet. Po raz pierwszy w roli akredytowanego przy turnieju fotografa miałem okazję śledzić z bliska zmagania walczących na trzech matach judoczek. Poniżej prezentuję kilkanaście wybranych zdjęć. Więcej kadrów z Judo World Cup Women Warsawa 2012 w GALERII Sztuki Kadru. Zapraszam 🙂

Więcej zdjęć z Judo World Cup Women Warsawa 2012 w GALERII Sztuki Kadru. Zapraszam 🙂

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij