„Piękno zanurzone w tajemnicy”, to tytuł wystawy ikon jaka miała miejsce w minioną niedzielę w kościele pp. bł. Władysława z Gielniowa, Patrona Warszawy, ul. Przy Bażantarni 3. Elżbieta Jackowska-Kurek – kurator wystawy i jednocześnie szefowa Studium Ikonograficznego” „Pracownia św. Andrzeja” zadbała zarówno o odpowiednią ekspozycję, jak i o możliwość bezpośredniego kontaktu zwiedzających z twórcami. Sama również niestrudzenie odpowiadała na dziesiątki pytań związanych ze sztuką pisania ikon, techniką i mistycyzmem, jaki otacza tę dziedzinę sztuki. Zainteresowanych pogłębieniem wiedzy o sztuce pisania ikon odsyłam na strony Studium Ikonograficznego:

http://studiumikony.blogspot.com/
http://akademiaikony.blogspot.com/

 

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij