Warsztaty fotograficzne 2-1

Za nami pierwsze warsztatowe zajęcia kolejnej grupy uczestników Grójeckich Warsztatach Fotograficznych 2014. Po dwóch godzinach   spędzonych w sali Grójeckiego Domu Kultury, podczas których młodzi adepci sztuki fotograficznej  otrzymali pierwszą porcję wiedzy z zakresu podstawowych umiejętności w posługiwaniu się sprzętem fotograficznym, ruszyliśmy w miasto. Poniżej, tradycyjnie już, prezentuję fotoreportaż z z sobotnich zajęć. Obszerna fotorelacja z obu plenerów znajduje się w warsztatowej galerii.  Do niej trafiają też w miarę nadsyłania prace uczestników warsztatów.

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij